اجاره بیلبورد : 982144239550+، اجاره بیلبورد در تهران 982144255922+، اجاره بیلبورد در سراسر کشور20-44861419 9821+ - تماس با ما : 20-44861419 - 88250285 - 88250853 -021

 

ارسال ایمیل گروهی 44861419 ( Email marketing )

ارسال ایمیل گروهی 44861419 ( Email marketing )

ما قادریم با روش و امکانات کاملاً انحصاری، معرفی نامه خدمات یا محصولات شما را در قالب رایانامه (email) به بیش از ۸۴% از کاربران اینترنت ایران (۱۰ میلیون نفر) ارسال (همراه با ارائه گزارش تحویل پیشرفته و جامع) و تجارتتان را ظرف کمتر از ۲۴ ساعت متحول نماییم. قدر مسلم آنکه این تعداد دریافت کنندگان برای هر نوع تجارتی، کارآمد و بازار هدف کلیه مشاغل را تحت پوشش قرار خواهد داد و تنها با یک مرتبه بهره گیری از این نوع بازاریابی دست کم برای ماه ها بی نیاز از هرگونه تبلیغات خواهید گشت. خواهشمند است جهت یافتن پاسخ سئوالات خود توضیحات مندرج در ذیل را با دقت مطالعه نمایید:

:: بانک نشانی پست الکترونیک:
بخش نخست) نشانی پست الکترونیک اشخاص حقیقی:
•    مدیران وبلاگ های ایرانی (وبلاگ های ثبت شده در ارائه دهندگان خدمات وبلاگ نظیر: بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ، بلاگ اسکای و ...)
•    مدیران وب سایت های ایرانی (وب سایت های میزبانی شده در شرکت هایی نظیر: پارس دیتا، ایران هاست، رادکام، آریانیک، ایران سرور و ...)
•    اعضای اجتماعات اینترنتی ایرانی (بخش فارسی زبان فیس بوک، کلوب دات کام، گوهردشت دات کام و ...)
•    انجمن های گفتمان ایرانی (نظیر:
forum.persiantools.com ،forum.majidonline.com ،forum.p30world.com)
•    اعضای گروه های اینترنتی یاهو ایرانی (نظیر: مارشال مدرن، روزنه، جرقه و ...)
•    اساتید دانشگاه ها، دانشجویان و دانش آموزان (جمع آوری از طریق وب سایت دانشگاه های آزاد و دولتی ،موسسات آموزش عالی، مدارس و ...)
بخش دوم) نشانی پست الکترونیک اشخاص حقوقی:
•    مدیران شرکت ها و اصناف ایرانی ثبت شده در کتاب زرد ایران -  iran yellow pages
•    مدیران شرکت ها و اصناف ایرانی ثبت شده در کتاب اول
•    مدیران شرکت ها و اصناف ایرانی ثبت شده در کتاب مرجع
•    مدیران شرکت ها و اصناف ایرانی ثبت شده در کتاب مقدم

 

مزایای خدمات ارسال انبوه رایانامه های تبلیغاتی توسط این شرکت می توان به این مورد اشاره داشت که بیش از ۸۰% از رایانامه های ارسالی در پوشه اصلی (inbox) دریافت کنندگان ثبت خواهد شد. دلیل این امر استفاده از بیش از ۳۰۰۰ شناسه اینترنتی (IP) دارای مجوز و  طرف قرارداد با بنیاد  can - spam است، می باشد. بدیهی است کلیه ارائه دهندگان خدمات پست الکترونیک (نظیر: yahoo و gmail) جهت حذف هرزنامه (spam) ها به بانک اطلاعاتی بنیاد can - spam متصل بوده و وظیفه این بنیاد شناسایی ارسال کنندگان هرزنامه می باشد. این بنیاد و ارسال رایانامه های تبلیغاتی در قالب خبرنامه (newsletter) این مجوز را دارد تا با سرعت و حجم بسیار بالا (به دلیل بهره گیری از ابر سرورهای قدرتمند با پشتیبانی از فیبر نوری جهت اتصال به اینترنت) اقدام به ارسال نماید. لازم بذکر است فرق میان ارسال رایانامه بصورت خبرنامه و در مقابل بصورت هرزنامه در این است که در خبرنامه، دریافت کنندگان رایانامه تبلیغاتی شما میتوانند اقدام به لغو عضویت نمایند اما در هرزنامه این امکان ۲ سویه در آن تعبیه نشده است که این مورد بر خلاف قوانین بین المللی می باشد.

:: امکانات اختصاصی رایانامه ارسالی:
عنوان، نام و نشانی پست الکترونیک فرستنده و محتویات رایانامه تبلیغاتی بصورت کاملاً اختصاصی توسط کارفرما مشخص و به هیچ عنوان نامی از مجموعه ما در آن درج نخواهد شد.
:: خدمات رایگان:
در صورت تمایل کارفرما، طراحی و محتویات رایانامه تبلیغاتی توسط کارشناسان مجموعه ما و بصورت رایگان تولید و همچنین جهت افزایش بازخورد از روز آمدترین اصول بازاریابی در متن و ظاهر گرافیکی استفاده خواهد شد.
:: گزارش تحویل رایانامه های ارسالی:
پس از اتمام عملیات ارسال، گزارشی جامع و پیشرفته شامل: تعداد کل رایانامه های ارسالی، تعداد رایانامه های باز شده، درصد بازدید، نشانی پست الکترونیک افرادیکه رایانامه تبلیغاتی را مطالعه نموده اند، در اختیار کارفرما قرار می گیرد. نمونه گزارش یکی از کارفرمایان مجموعه ما به پیوست این رایانامه در آمده است.

هدایای تبلیغاتی

درباره ما

ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتری هایتان به خلاقیت در اطلاع رسانی و نیز ماندگاری در اذهان رهنمون می شویم تا با اقتدار در آرامش به اوج برسید.کیمیاگر با بیش از یک دهه تجربه موفق در عرصه تبلیغات و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان مهندسی کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، طراحی، گرافیک، عکاسی،<<ادامه مطلب>>

نشانی

تماس با ما

  • بلوارفردوس شرق نرسیده به خیابان ولیعصر پلاک 44 واحد 3
  • 88250285-88250853
  • 44038023-44038024
  • 44255922 -44239550
  • همراه : 09128449936-09128200852
شما در صفحه مقابل قرار دارید : ساخت بیلبورد،ساخت پل عابر،اجاره بیلبورد،اجاره بیلبورد در تهران،تعرفه بیلبورد،شرکت تبلیغاتی|88250853|،تعرفه بیلبورد در تهران02144239550،آگهی بازرگانی،آگهی تبلیغاتی،آگهی تلویزیونی،ایده تبلیغاتی،ایده های تبلیغاتی،ایده پردازی،برنامه ریزی تبلیغات،تبلیغ،تبلیغات،تبلیغات بازرگانی،تبلیغات تلویزیونیت،بلیغات خلاق،تبلیغات خلاقانه،تبلیغات صدا و سیما،تعرفه تبلیغات تلویزیونی،تعرفه وهزینه پخش آگهی بازرگانی،تعرفه وهزینه پخش تیزر،تعرفه و هزینه پخش تیزرتبلیغاتی،تعرفه پخش آگهی تلویزیونی،تعرفه پخش تبلیغ،تولید تبلیغات تلویزیونی،تولید كننده تبلیغات صدا و سیما،تیزر،تیزر تبلیغاتی،ساخت فیلم،ساخت پیام بازرگانی،شركت تبلیغاتی،شركتهای تبلیغاتی،شرکت تبلیغاتی،شعار تبلیغاتی،صدا سیماصدا، طراحی کمپین تبلیغاتی،فیلم تبلیغاتی،فیلم صنعتی 09128200852